تارنمای خبری امرداد

مهرداد میناوند، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران درگذشت

مهرداد میناوند، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس پس از چند روز دست و پنجه نرم کردن با بیماری کرونا، سرانجام شامگاه چهارشنبه، هشتم بهمن‌ماه 1399 خورشیدی، درگذشت.

به گزارش ایسنا، مهرداد میناوند که از هفته‌ی گذشته به دلیل وخامت حالش به بیمارستان منتقل شده بود،  در سن ۴۵ سالگی بر اثر کرونا درگذشت.

زنده‌یاد مهرداد میناوند زاده‌ی سال ۱۳۵۴ خورشیدی بود و در سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲، ۷۵ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد. این مدافع چپ فوتبال ایران سال ۱۳۷۴ از پاس به پرسپولیس آمد و در ۳ سال حضورش ۸۹ بار با پیراهن این تیم بازی کرد و ۱۳ گُل به ثمر رساند. او در ادامه به اشتورم گراتس اتریش ترانسفر شد و در ۳ سال ۶۷ بازی هم برای این تیم انجام داد.

میناوند در ادامه برای شارلوای بلژیک و الشباب امارات بازی کرد و دوباره در سال ۱۳۸۲ به پرسپولیس بازگشت و پیراهن تیم محبوب خود را برتن کرد. دوره‌ی دوم حضورش در پرسپولیس تنها یک سال به درازا کشید و در ادامه این مدافع چپ پا راهی سپاهان و راه‌آهن شد و در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد.

میناوند در زمینه‌ی مربیگری چندان فعالیتی نداشت و تنها دو سال در خونه‌به‌خونه و یک سال هم در سپیدرود رشت حضور داشت.

در سال‌های گذشته مهرداد میناوند با ورود به عرصه‌ی اجرا، با کارگزار باشگاه پرسپولیس همکاری و برنامه‌های پرسپولیس را اجرا می‌کرد.

هفته‌نامه‌ی امرداد درگذشت این بازیکن نام‌دار تیم ملی فوتبال را به مردم ایران، هواداران و خانواده‌ی گرامی‌اش آرامش‌باد می‌گوید.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید