لوگو امرداد
وهمن‌نامه را بخوانید

نگاهی به بیستمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن

 بیستمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن با پخش آیین گشایش از رویه‌ی رسمی اینستاگرام جام وهمن آغاز به‌کار کرد و با اجرای برنامه‌های مجازی در حال پیگیری است.

انجمن یانش‌وران مانتره، بیستمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن را روزهای ۲۱ تا ۲۴ بهمن‌ماه 1399 خورشیدی به گونه‌ی مجازی از رویه‌ی رسمی جام وهمن در اینستاگرام برگزار می‌کند. امسال برای نخستین بار، جام وهمن در شرایط فراگیری کووید-19 به شیوه‌ی مجازی برگزار می‌شود. آیین گشایش این دوره از جام وهمن با برنامه‌هایی به روال سال‌های پیشین، شامگاه سه‌شنبه 23 بهمن‌ماه 1399 خورشیدی از اینستاگرام جام وهمن پخش شد.
گات‌هاخوانی و نیایش همتا خسرویانی و مازیار لریان، پخش نماهنگ از آماده‌سازی جام مجازی وهمن، سخنرانی اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی، رژه‌ی نام‌نوشته‌ی (پلاکارد) شهرهای شرکت‌کننده در جام، یادکردن سوگندنامه با اجرای هلیا گشتاسبیان، پدیده‌ی والیبال جام ۱۹، چرخاندن توپ والیبال و امضا و گذاشتن آن در آرم جام از سوی رادمهر امیرانی، پدیده والیبال جام ۱۹، گفت‌وگو با سپنتا رشیدی، دبیر انجمن یانش وران مانتره، سپنتا نیکنام فرنشین انجمن زرتشتیان یزد و فریدون نجمی، هموند هیات مدیره سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد از برنامه‌های آیین گشایش جام بیستم وهمن بود.
در جام وهمن بیستم، چالش‌ها و مسابقه‌هایی پیش‌بینی شده که از نخستین روز تا روز پایانی جام ادامه خواهد داشت. دوستداران می‌توانند برنامه‌های بیستمین دوره جام وهمن را از ساعت 21 در رویه‌ی رسمی جام وهمن در اینستاگرام instagram.com/jamevahman دنبال کنند. آیین پایانی نیز در تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

جام وهمن را از وهمن‌نامه بخوانید

وهمن‌ نامه الکترونیکی بیستمین دوره پیکارهای والیبال جام وهمن منتشر شد.
وهمن نامه-روز نخست 

وهمن نامه-روز دوم 

وهمن نامه روز سوم

وهمن نامه-روز چهارم 

گزارش تصویری از این برنامه را در ادامه می‌بینید:

فرتورها از انجمن یانش‌وران مانتره رسیده است.
1719

5/5 - (1 امتیاز)
به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1402-01-12