تارنمای خبری امرداد

مجمع همگانی و انتخابات انجمن همازور برگزار شد

 مجمع همگانی عادی انجمن همازور با دستور جلسه‌ی گزینش هیات‌مدیره گردش دوم ، گزینش بازرسان و ارایه عملکرد هیات مدیره و تراز مالی  در پردیس مارکار یزد با رعایت کامل شیوه‌نامه‌ی بهداشتی و مراقبت‌های بایسته برگزار شد.

مجمع همگانی انجمن همازور با باشندگی همکیشان دوشنبه  ۱۶ فروردین‌ ماه ۱۴۰۰ خورشیدی از ساعت 16 با آیین نیایش و گات‌هاخوانی مهبانو آفرین و شهین دینیاریان آغاز شد. با توجه به حد نصاب شمار هموندان، در آغاز نشست، مجمع عمومی رسمیت یافت و سپس فیروز فرهادیه به‌عنوان رییس مجمع و موبد بهروز نجمی‌زاده به‌عنوان منشی، شیرین خداپرستی و گوهر نودینی به‌عنوان ناظران مجمع در جایگاه هیات گرداننده‌ی مجمع عمومی با رای باشندگان برگزیده شدند.

در ادامه منوچهر ارغوانی ، فرنشین انجمن همازور  با خوش‌‌آمدگویی به باشندگان و شادباش فرا رسیدن جشن نوروز و زادروز اشوزرتشت گزارش از عملکرد هیات مدیره گردش نخست انجمن را به مجمع همگانی ارایه کرد و گزارش ترازنامه مالی تهیه شده از سوی کورش مسرتی خزانه‌دار انجمن و گزارش شاهرخ کلانتری‌فر، بازرس انجمن برای باشندگان ارایه شد.

پیرو بند ۴ دستور کار نشست مجمع، در راستای انتخاب هموندان اصلی و جانشین هیات‌مدیره و بازرسان، از داوطلبان سمت‌های یاد شده که پیشتر نام‌نویسی کرده بودند رای‌گیری کتبی انجام شد. با شمارش آرا، منوچهر ارغوانی، کورش مسرتی، کامران استاد مهری، شهین دینیاریان و هما گنجی به‌عنوان هموندان اصلی هیات‌مدیره گردش دوم انجمن همازور و رستم پشوتنی‌زاده و شهرزاد رادی به‌عنوان هموندان جانشین هیات‌مدیره گزینش شدند.

در انتخابات بازرس رستم بهرامیان فرشید به‌عنوان بازرس اصلی و شاهرخ کلانتری‌فر به‌عنوان بازرس جانشین برگزیده شدند.

فرتورها از بابک مسرتی است.

4090

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید