تارنمای خبری امرداد

تمدید مجوز مدرسه فوتبال آترین در سال ۱۴۰۰

باشگاه ورزشی آترین به‌عنوان نخستین و تنها باشگاه ورزشی زرتشتی دارنده‌ی مجوز رسمی از فدراسیون فوتبال موفق به تمدید مجوز در سال 1400و کسب امتیاز لازم برای ارتقا به درجه یک شد.

پروانه‌ی مدرسه فوتبال «آترین سرو مبارکه» با عنوان درجه یک در حوزه شمال‌شرق به مدیریت افلاتون بهرامی مبارکه تمدید شد و مجاز است تا تاریخ 15 اسفندماه 1400 خورشیدی با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های اجرایی فعالیت کند. باشگاه آترین در حالی به این عنوان دست‌یافته که بسیاری از ستارگان و ملی‌پوشان نامدار فوتبال ایران از دستیابی به آن بازمانده‌اند.

صاحب امتیاز باشگاه و مدرسه فوتبال افلاتون بهرامی، پیشکسوت ورزش هازمان زرتشتی و مدیریت فنی مدرسه بر‌دوش شهرام خسرویانی نخستین و تنها زرتشتی دارنده مدرک رسمی رده B از کنفدارسیون فوتبال آسیا AFC است.

باشگاه ورزشی آترین از سال ۱۳۹۴ فعالیت باشگاهی و حرفه‌ای خود را در میان بیش از صد باشگاه فعال (تنها حوزه شمال‌شرق) و گسترده‌تر در استان تهران آغاز کرده است. در این گذر زمان موفق به تربیت چند جوان زرتشتی به‌عنوان مربی و داور فعال با مدرک رسمی از فدراسیون فوتبال و موفق به کسب عنوان‌های ورزشی شده است. بارزترین آنها ۳ یادبود برترین باشگاه شمال‌شرق و ۲ جام اخلاق و نایب‌قهرمان بزرگسالان و قهرمان زير گروه جوانان شمال‌شرق است.

موسسه فرهنگی ورزشی آترین برابر با قوانین فدراسیون فوتبال در سطح باشگاهی به ثبت رسیده و در زمینه‌ باشگاه‌داری، تیم‌داری در تمام گروه‌های سنی، آموزش، آکادمی فوتبال، همکاری با هیات فوتبال استان تهران و فوتسال بانوان فعالیت می‌کند.

گزارش و فرتورها از باشگاه ورزشی آترین است.

4090

4.4/5 - (5 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید