تارنمای خبری امرداد

توزیع کارت هدیه میان سیل‌زدگان کُنارک به کوشش همیاران زرتشتی

به کوشش نمایندگان گروه همیاران زرتشتی یزد کارت‌های هدیه کمک‌های نقدی نیک‌اندیشان در میان آسیب‌دیدگان سیلاب شهرستان کنارک توزیع شد.
رستم نودینی با همراهی خسرو بهمردی هموندان گروه همیاران زرتشتی، یکشنبه 26 دی‌ماه 1400 از مزرعه‌کلانتر یزد در سفری بیست ساعته به کُنارک شهرستان جنوب استان سیستان و بلوچستان رسیدند. در مدت دو روز اقامت کارت‌های هدیه کمک‌های مردمی را در میان آسیب‌دیدگان ناشی از سیلاب شهرستان کُنارک پخش کردند و برای یاری‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیلاب دو روز گذشته‌ی میناب به سمت استان هرمزگان ادامه مسیر دادند. رستم نودینی با بیان این خبر از همکاری سهیل ایوار و محمود درفشه اهالی شهرستان کنارک و اسلام دهقان راهنمای توزیع کارت‌های هدیه سپاسگزاری کرد.
در پی فراخوان گروه همیاران زرتشتی یزد و دعوت از نیک‌اندیشان در راستای یاری‌رسانی به آسیب‌دیدگان از سیل در شهرستان‌های جنوب استان سیستان و بلوچستان به‌ویژه، شهرستان «کُنارک»، مبلع 870 میلیون ریال گردآوری شد. این مبلغ در قالب 348 کارت هدیه‌ی 250 هزارتومانی به دست هم‌میهنان آسیب‌دیده رسانده می‌شود.

فرتـور رسیده است.

4090

4.5/5 - (16 امتیاز)
4 نظرات
 1. همایون مهرزاد می گوید

  درود بر مردمان پاک سرزمینم

 2. فرید می گوید

  زرتشتیان تنها اقلیت دینی در ایران هستند که به هزینه خود برای همه ایرانیان کارهای خیر و نیکوکارانه انجام می دهند.

 3. آرش ترکی شریف آباد می گوید

  درود بر شرافت و انسان دوستی تمام همکیشان زرتشتی که در این کار خیر سهیم بودند. این ارزش ها هیچ وقت از خاطره ها پاک نخواهد شد.

 4. مهرزاد ایرانی می گوید

  درود بر بهدینان گرامی ازبرای این کار شایسته ایشان ، همانند دیگر نیکوکاری هایشان – آفرین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید