تارنمای خبری امرداد

دفتر هفته‌نامه‌ «امرداد» تنها 25 اسفندماه باز است

دفتر هفته‌نامه‌ی خبری فرهنگی امرداد برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تا پایان سال فقط روز یکشنبه 25 اسفندماه باز است.
به آگاهی خوانندگان و دوستداران گرامی امرداد می‌رساند، درراستای پیشگیری از همه‌گیری بیماری کرونا و رعایت نکات بهداشتی ایمنی، دفتر هفته‌نامه‌ی امرداد تا پایان سال 1398 خورشیدی تنها روز یکشنبه 25 اسفندماه باز است و دیگر روزها پذیرای مراجعه‌کنندگان نیست. در این مدت، همکاران امرداد با انجام دورکاری به خویشکاری (:وظیفه) خبری خود ادامه می‌دهند.
دوستداران می‌توانند کالاهای مورد نیاز را از درگاه فروشگاه اینترنی امرداد خریداری کنند، روز یکشنبه 25 اسفندماه کالاهای خریداری شده به نشانی آنان فرستاده می‌شود. در صورت نیاز به دیدار حضوری، دفتر امرداد یکشنبه 25 اسفندماه از ساعت 9 تا 16 پاسخگوی مراجعه‌کنندگان گرامی است. شماره‌های تماس با امرداد 31 و 88325330 برای هماهنگی در اختیار شما بزرگواران است.

دفتر هفته‌نامه‌ی امرداد، در سال 1399 خورشیدی از شنبه 17 فروردین‌ماه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

 

1 نظر
  1. بهمن مرادیان می گوید

    با وضعیت کنونی، هر چند که کار امرداد محدود می شود اما بسیار تصمیم درستی است. امیدوارم که همکاران امرداد با دورکاری بتوانند تا حدودی مطالب را به روز کنند. در هر صورت چشم به راه گذر از دوره این ویروس هستیم اما تا ان زمان لازم است که صبر کنیم و مراقب باشیم. به سایت امرداد سر می زنیم و مطالب قدیمی تر را بازبینی می کنیم!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید