تارنمای خبری امرداد

پیام‌های سپاس کودکان به کادر درمان کرونا

کودکان ایران‌زمین با فرستادن پیام‌ها‌ی سرشار از مهر با پویش سپاسگزاری از پزشکان و پرستارانی که با فداکاری از روزهای آغاز فراگیری ویروس کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌کوشند، همراه شدند.
این روزها پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان پیشگامان مبارزه با ویروس جدید کرونا، کوویید 19 هستند. فداکارانی که در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، شبانه روز با شکیبایی و تلاش  از جان و زندگی خود می‌گذرند و با همه‌ی سختی کار، برای درمان بیماران کوشش می‌کنند.
با فراخوان تارنمای امرداد به همراهی خوانندگان گرامی در پویش سپاسگزاری از کادر درمان کرونا، کودکان قدرشناس ایران‌زمین با فرستادن پیام مهرآمیز به این پویش پیوستند و با نوشتن جمله‌هایی آکنده از مهر، فداکاری و از خودگذشتگی کادر درمان را ارج نهادند. بی‌گمان نقش‌آفرینی پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران‌ سخت‌کوش در درمان بیماران مبتلا و تلاش در ریشه‌کنی و مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است. یاد پزشکان و پرستارانی که در این راه جانباخته‌اند، گرامی باد.
اینک پیام‌های سپاسگزاری و سرشار از مهر را در یک مجموعه می‌خوانید:

فرتورها رسیده است

1842

3.7/5 - (6 امتیاز)
2 نظرات
  1. گردآفرید مرادیان می گوید

    درود بر شما فرزندان عزیز ایران ، من هم از طرف همه کادر درمان که برای بهبود شرایط بیماران تلاش می کنند از شما که اینگونه مهربان و ناب و دوست داشتنی احساساتتان را نوشتید سپاسگزارم . هر شرایط دشواری را با تلاش و همازوری میتوان تغییر داد و نقش شما در حفظ تندرستی خودتان و خانواده و دوستانتان با ماندن در خانه ، بسیار مهم است .

  2. افشین نامدار می گوید

    درود به همه فرزندان این مرز و بوم که سازندگان فردای ایران هستند. همه تندرست باشند و بدور از کرونا……

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید