تارنمای خبری امرداد

پیام سپاسگزاری محمدجواد ظریف از یاری پارسیان هند

محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه، در پیام توییتری از یاری‌رسانی پارسیان هند به ایرانیان برای درمان کووید-19 سپاسداری کرد. شماری از زرتشتیان خارج از کشور محموله‌‌های دارویى، بهداشتى و تجهیزات پزشکی را با مدیریت گروه حمایتی پارسیان هند در دو بخش به ایران  ارسال کردند. این کالاهای پزشکی با هماهنگی انجمن زرتشتیان یزد برای یاری‌رسانی به درمان کووید-19 در اختیار دانشگاه علوم‌پزشکی یزد گذاشته شد.
محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه در توییت خود از کار نیک زرتشتیان هند در یاری‌سانی به مردم ایران سپاسگزاری کرده است.
به گزارش ایسنا، وزیر امورخارجه در توئیتی نوشت: «پارسیان هند – زرتشتیانی که نیاکان آنان از گذشته‌های دور از ایران به هند مهاجرت کرده‌اند – همواره در عشق خود به ایران وفادار بوده‌اند. از بسته‌ی کمکی آنها به ایرانیان در مبارزه با کووید۱۹ سپاسگزاریم. ما نیز چهل هزار کیت تست پیشرفته ساخت ایران به آلمان، ترکیه و کشورهای دیگر ارسال کردیم.»

3.2/5 - (8 امتیاز)
1 نظر
  1. د.مهرشاهی می گوید

    از قدیم گفته اند چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. وقتی که ما خودمان به کالاها و وسایل پزشکی و بهداشتی به شدت نیاز داریم و کمبود داریم چرا به آلمان و ترکیه صادر کرده اند؟؟!!!! مثل اینکه من برای خانواده خود خوراک کافی ندارم و مواد خوراکی خود را به همسایه ها بدهم!! مگر اینکه ایشان از بیان این مطلب منظور ویژه ای داشته باشند که عاقلان دانند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید