تارنمای خبری امرداد

همکیشان ساکن روستای مزرعه کلانتر یزد واکسن زدند

شماری از زرتشتیان روستای مزرعه کلانتر استان یزد به کوشش دهیار، واکسن کرونا دریافت کردند.

دلنواز جوانمردی، دهیار روستای مزرعه‌کلانتر از واکسیناسیون زرتشتیان ساکن این روستا در برابر ویروس کرونا خبر داد. وی در ادامه گفت: با اولویت‌بندی تزریق این دوره از واکسیناسیون کرونا برپایه‌ی گروه سنی بالای هشتاد سال، برای ثبت مشخصات شماری از همکیشان مزرایی در سامانه سلامت مراکز بهداشت محل زندگی‌شان اقدام شد. پس از یک نشست هماهنگی بهورزان با افراد، امروز، ساعت 9 بامداد با همکاری خانم نودینی، با وسیله شخصی همکیشان را برای تزریق واکسن به درمانگاه رکن‌آباد رساندیم و واکسیناسیون انجام شد. وی همچنین افزود: امیدواریم با رعایت شیوه‌نامه‌ی بهداشتی و انجام واکسیناسیون که آغاز شده بتوانیم هر چه زودتر این بیماری را کنترل و ریشه‌کن کنیم.

دلنواز جوانمردی جعفرآباد از سال 1393 خورشیدی از سوی شورای مزرعه کلانتر زیرنظر بخشداری و فرمانداری بخش مرکزی میبد به عنوان دهیار در تازه‌گردانی، پیشرفت و آبادانی این روستا می‌کوشد.

گزارش تصویری از واکسیناسیون همکیشان روستای مزرعه‌کلانتر، روز دوشنبه 20 اردیبهشت‌ماه 1400 خورشیدی، در ادامه آمده است:

فرتورها از دلنواز جوانمردی است.

4090

5/5 - (12 امتیاز)
2 نظرات
  1. بهمن مرادیان می گوید

    بسیار خبر خوبی است. با سپاس از دهیار و همه افرادی که کمک کردند و افرادی که برای واکسینه شدن رفته اند. بااین وجود باز هم دوری از گردهم ایی ها و رعایت فاصله اجتماعی و ماسک زدن رعایت شود تا زمانی که بخش عمده جامعه واکسینه شوند.

  2. مهرزاد ، يک ايرانی می گوید

    خبر خوبی بود . درود بر دهیار عزیز و همه دست اندر کاران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید