تارنمای خبری امرداد
این پست به روز می‌شود

معرفی دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته‌ شده در آموزشگاه‌های نمونه دولتی و استعدادهای درخشان

تارنمای خبری امرداد دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته‌شده در آزمون هوش استعدادهای درخشان و دبستان نمونه دولتی را در سال تحصیلی 1401-1402 معرفی می‌کند. این پست به روزرسانی می‌شود.

تارنمای امرداد می‌کوشد، دانش‌آموزان زرتشتی پذیرفته شده در آزمون استعدادهای درخشان و دبیرستان‌های نمونه دولتی را معرفی کند. در این راستا از خانواده‌های پذیرفته‌شدگان و یا کسانی که از راه‌ یافتگان به این آموزشگاه‌ها آگاهی دارند درخواست می‌شود تا  از راه شماره‌ واتساپ  امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، تاریخ زایش، نام پدر و مادر و رشته‌ی پذیرفته شده و راه ارتباط با وی، ما را آگاه سازند.

مهرشاد پیلتن، پور مینا زارع زاده و پژمان پیلتن در پایه‌ی هفتم دبیرستان علامه حلی منطقه یک کرمان از دسته مدرسه‌های استعدادهای درخشان پذیرفته شده است.

بیژن بهشاد، پور پریسا نجمی و جمشید بهشادف زاده‌ی 16 خورداد 1386 خورشیدی در دبیرستان نمونه دولتی شهید مرشد تحصیل کرده و در دبیرستان استعداد درخشان شهید صدوقی ناحیه 2 رشته نرم‌افزار رایانه و در دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت ناحیه 1 در رشته ریاضی فیزیک پذیرفته شده است.

کاترین وهمنی دخت پرستو پیران‌نژاد و پدرام وهمنی، راده‌ی دی ماه 1385 است. وی دوره‌ی اول دبیرستان را در دبیرستان توحید 1 گذراند و برای گذراندن دوره‌ی دوم در دبیرستان استعدادهای درخشان فرزانگان کرمان و دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ پذیرفته شده است.

گل‌اندام بهار، دخت فرین نمیرانیان و کورش بهار در دبیرستان دوره اول همدانی یزد درس خوانده و در آزمون رشته تجربی دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی رادمنش یزد پذیرفته شده است.

 

ستایش حکیم دخت مهرنوش مهربانی و انوشیروان حکیم در دبستان گیو درس خوانده و در پایه‌ی هفتم دبیرستان فرزانگان 1 پذیرفته شده است.

فرین یگانگی دخت فریبا سپهری و کیانفر در دبیرستان دوره اول نور درس خوانده و در دبیرستان فرزانگان  منطقه 6 پذیرفته شده است.


مزدا فروهری پور مینو مهربانی و هومن فروهری در آزمون ورودی دبیرستان دوره اول فرزانگان در پایه‌ی هفتم پذیرفته شده است.

آرینا کشاورزی دخت شهرزاد رستگاری و جهانگیر کشاورزی، زاده 24 تیرما 1389 در دبستان گیو درس خوانده و  در آزمون ورودی دبیرستان دوره اول فرزانگان 8 تهران پذیرفته شده است.

پرستو جمشیدیان دخت مهرنوش مژگانی و پشوتن جمشیدیان، زاده‌ی امردادماه 86 در پایه‌ی نهم دبیرستان دکتر علومی یزد درس خوانده و در پایه‌ی دهم رشته ریاضی فیزیک دبیرستان استعداد‌های درخشان حکیم‌زاده یزد پذیرفته شده است.

گلنار پوررستمی دخت فریبا اسفندیاری و مهرداد پوررستمی، زاده‌ی آبان ۱۳۸۵ در مدرسه سادات گوشه تحصیل کرده و در دبیرستان نمونه فرهنگ منطقه ۶ پذیرفته شده است.

رونیکا دانش دخت آرمیتا و فرهاد دانش، زاده‌ی تیرماه 1386 دانش‌آموز دبیرستان گشتاسب
پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی دبیرستان حضرت زهرا منطقه شش تهران


آروین آبیاری پور آناهیتا مندگاری مبارکه و پرویز آبیاری، زاده‌ی 11 اردیبهشت 1386 در اهواز، دانش‌آموز مدرسه سرزمین دانشمندان پذیرفته شده در رشته‌ی ریاضی پایه‌ی دهم دبیرستان دوره‌ی دوم علامه طباطبایی اهواز

نگین خسروی دخت فریبا هرمزدی و رستم خسروی دانش‌آموز دبیرستان دوره اول گشتاسب در رشته‌ی ریاضی دبیرستان نمونه دولتی دوره‌ی دوم الزهرا در منطقه‌ی 6 تهران پذیرفته شده است.

نائیریکا فرامرزی زاده‌ی سال 1386، دخت مهربانو بهرام زاده و کورش فرامرزی، در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی شهر تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ پذیرفته شده است.
وی دوره اول متوسطه را در دبیرستان گشتاسب سپری کرده و موفق به پذیرش در رشته تجربی دبیرستان دخترانه نمونه دولتی حضرت زهرا (س) در منطقه ۶ تهران شده است.

نیایش پشوتن دخت آرام نمیری و بیژن پشوتن، زاده‌ی آذر ماه ۱۳۸۵ است
وی دوره اول دبیرستان را در دبیرستان دخترانه گشتاسب پشت سر گذاشت و در مدرسه نمونه فرهنگ پذیرفته شد.

تینا فرودی دخت شکوفه تهمتن و منوچهر فرودی قاسم آبادی در مدرسه گشتاسب درس خوانده موفق به پذیرش در دبیرستان دخترانه فرهنگ در منطقه ۶ تهران شده است.

لیدا یزدانی دخت نسرین بهمردیان و رستم یزدانی در مدرسه گشتاسب درس خوانده و و موفق به پذیرش در رشته ریاضی دبیرستان دخترانه نمونه دولتی حضرت زهرا (س) در منطقه ۶ تهران شده است.

 

 

فرتورها رسیده است.

4090

3.9/5 - (43 امتیاز)
4 نظرات
 1. نازنین می گوید

  درود و آفرین بر ایشان و تلاششان. امیدوارم همین تلاش و امید و برنامه ریزی و پیروزی را در زندگی هم داشته باشند

 2. علی می گوید

  برقرار و مانا باشید فرزندان ایران

 3. زق می گوید

  ایرانیان اصیل درود برشما

 4. دکنر رضی می گوید

  بسیار عالی درود و صد درود بر اراده آهنین بزرگان آینده ایران زمین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید