لوگو امرداد

22 مهرماه؛ پایان نام‌نویسی نامزدهای هیات‌مدیره انجمن زرتشتیان تهران

14 4 1زمان نام‌نویسی از نامزدهای عضویت در هیات‌مدیره‌ گردش ۴۵ انجمن زرتشتیان ۲۲ مهرماه به پایان می‌رسد.

پیرو آگاهی‌رسانی انجمن زرتشتیان تهران، با توجه به نزدیک بودن پایان دوره فعالیت ‌گردش 44 و در  پیش‌ِرو بودن مجمع همگانی عادی‌ به‌طور فوق‌العاده انجمن زرتشتیان تهران، از همکیشان درخواست شده برپایه‌ی خویشکاری و تعهدپذیری برای پذیرش مسوولیت داوطلب شوند. همکیشانی که برای فراخوان پیشین مجمع، نام‌نویسی انجام داده بودند، در صورت عدم انصراف، نیازی به نام‌نویسی دوباره ندارند. انجمن زرتشتیان تهران یادآوری کرده است که برگزاری انتخابات هیات‌مدیره ‌گردش ۴۵، تنها در صورت به‌حد نصاب رسیدن تعداد قانونی داوطلبان امکان‌پذیر خواهد بود. همکیشان دارای شرایط تا پنجشنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ خورشیدی با در دست داشتن اصل شناسنامه، اصل‌ کارت ملی و کارت شناسایی انجمن زرتشتیان تهران و ارایه دو قطعه عکس در ساعات اداری به دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران مراجعه و نام‌نویسی کنند. با توجه به شرایط‌ کرونایی تهران، داوطلبان همچنین می‌توانند مدارک خود را به شماره واتس‌اپ ۰۹۱۲۲۸۹۸۴۲۴ بفرستند.
پیرو بند ۴ اساسنامه انجمن زرتشتیان تهران، گردش كار هیات‌مدیره برای هر دوره سه سال خورشیدی است. پروانه فعالیت گردش 44، دهم بهمن‌ماه 1397 خورشیدی صادر شده است.
شرایط نامزدهای هیات‌مدیره انجمن برپایه‌ی ماده ۱۳ اساس‌نامه انجمن زرتشتیان تهران:

انتخاب‌شوندگان بایسته است دارای شرایط زیر باشد:

۱_ از پدر و مادر زرتشتی متولد و استوار به آیین و سنن زرتشتی بوده و به شکست آنها مشهور نباشند.
۲_ از حقوق اجتماعی محروم نگردیده و وابسته به نهادهای ضد میهنی و ضد انقلاب نباشد.
۳ _ سی سال تمام داشته و ساکن تهران باشند.
۴ _ کارت شناسایی از انجمن زرتشتیان تهران داشته باشند.
۵ _ از حقوق بگیران – مستاجرین املاک انجمن و اعضا هیات نظارت بر انتخابات (در آن زمان) نباشند.

عضویت در هیات‌مدیره انجمن زرتشتیان تهران و شرایط عضویت در ماده ۱۱ اساسنامه‌ی انجمن و تبصره ۱ و ۲ چنین آمده است:

ماده ۱۱- برای انجام تکالیف انجمن ۲۱ نفر از افراد زرتشتی واجد شرایط ماده ۱۳به عنوان نمایندگان اصلی با رای مخفی و اکثریت نسبی انتخاب می‌شوند و ۷ نفر بعدی به ترتیب آراء به عنوان عضو علی‌البدل برگزیده و معرفی خواهند شد.

تبصره ۱- هیچ‌یک از افراد واجد شرایط برای نمایندگی انجمن نمی‌توانند بیش از سه دوره‌ی متوالی و یا پنج دوره‌ی متناوب به نمایندگی انجمن انتخاب شوند مگراینکه در آخرین مجمع همگانی گردش انجمن با پیشنهاد هیات‌ رییسه‌ی مجمع همگانی انتخاب مجدد آن فرد یا افراد پیشنهاد شده را برای تامین نظر خاص مفید بداند و تجدید انتخاب آنان را بلامانع دانسته به صلاح جامعه تشخیص و مراتب را تصویب و تایید نماید.

تبصره ۲- عضویت انجمن افتخاری بوده و هیچ یک از اعضا به هیچ عنوانی حق دریافت وجه، پاداش و حقوقی را از انجمن نخواهند داشت مگر عضوی از انجمن که به سمت سرپرست دبیرخانه به طور موظف و تمام وقت در دبیرخانه انجمن انجام وظیفه نماید.

یادآوری می‌شود، در پی به‌حد نصاب نرسیدن شمار نامزدهای انتخاباتی هیات‌مدیره گردش ۴۵ در فراخوان مجمع تیرماه 1400 خورشیدی، انجمن زرتشتیان تهران با انتشار فراخوان جدید از همکیشان برای نام‌نویسی در انتخابات هیات‌مدیره‌ دعوت کرده است.

 

 

 

 

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-29