لوگو امرداد

کارکرد آیین‌ها؛ تازه‌ترین اثر از نشر هیرمبا

karkardکارکرد آیین‌ها، با پژوهش سعید پورزنگی‌آبادی از تازه‌های نشر هیرُمبا تابستان 99 روانه بازار کتاب شد.

این نوشتار می‌کوشد نشان دهد که چگونه می‌توان از راه شناختن و شناساندن آیین‌ها به کنکاش وجوه کارکردگرای آیین‌ها پرداخت. آیین‌هایی که در درون جریان‌های قومی و ملی مورد بی‌اعتنایی قرار گرفته است. در این تلاش و بررسی با توجه به عناصر و فواید آیین‌ها این پرسش طرح و به کاوش و کنکاش گذاشته شده که نقش آیین در گسترش نظم و امنیت چگونه است؟

کتاب کارکرد آیین‌ها در 80 رویه، شامل سه بخش: پیشینه و خاستگاه نظری، کندوکاو به معرفی آیین‌ها و مقایسه آیین و رسانه می‌پردازد.

چاپ نخست کتاب کارکرد آیین‌ها، در قطع رقعی با شمارگان 500 نسخه تابستان 1399 خورشیدی از سوی انتشارات هیرمبا منتشر و به قیمت 25 هزار تومان روانه‌ی بازار کتاب شد.

دوستداران کتاب برای چاپ آثار خود و یا تهیه آثار منتشر شده‌ی نشر هیرمبا می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۹۰۰۹۵۲۴۹ یا ۰۹۱۲۶۸۷۶۹۵۲ پیوند برقرار کنند.

بهنام مبارکه، صاحب امتیاز و مدیر نشر هیرُمبا، مجوز نشر هیرمبا را پس از 33 سال تجربه در عرصه چاپ و نشر در دی‌ماه سال 1396 از وزارت ارشاد اسلامی به عنوان سومین ناشر زرتشتی دریافت کرده است. کتابفروشی، تهیه و آماده‌سازی نشریه کودکان بنام «مزدا»، آماده سازی و نظارت بر چاپ ماهنامه فروهر، آماده سازی و نظارت بر چاپ بیش از صد جلد کتاب و پایان‌‌نامه، بنیان گاهشمارهای مزدا در گونه‌های دیواری، جیبی‌، پالتویی، سررسید و رومیزی، طراحی جلد کتاب، کاتالوگ و … از جمله فعالیت‌هایی است که مدیر نشر هیرومبا در این 36 سال پیشینه در عرصه چاپ و نشر انجام داده است.

به اشتراک گذاری
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ترین ها
1403-02-01