تارنمای خبری امرداد

کیمیا بهزادی؛ پذیرفته‌شده در آزمون دبیرستان نمونه‌دولتی

کیمیا بهزادی، دانش‌آموز زرتشتی، در آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره‌ی دوم نمونه دولتی پذیرفته شد.

با اعلان نتایج آزمون ورودی سال تحصیلی 1401-1400 پایه‌ی نهم به دهم دبیرستان‌های نمونه دولتی، کیمیا بهزادی توانست با کسب موفقیت در دبیرستان نمونه‌دولتی شایستگان منطقه 2 شهر تهران، رشته‌ی تحصیلی ریاضی فیزیک پذیرفته شود.

کیمیا بهزادی زاده‌ی اردیبهشت‌ماه 1385، فرزند شکوفه بهمردی و خداداد بهزادی، دوره‌ی ابتدایی را در دبستان گیو گذرانده و دو سال پیاپی در پژوهش گروهی شایسته‌ی تقدیر جشنواره جابربن حیان شناخته شد. همچنین دو سال پایه‌های چهارم و پنجم، به جایگاه دوم مشاعره در جشنواره‌ی فرهنگی هنری آموزش و پرورش منطقه 6 تهران دست یافته است. وی دوره‌ی اول متوسطه را دبیرستان غفاری با معدل نهایی 19/80 به پایان رسانده است.

همکیشان می‌توانند موفقیت‌های خود را از راه ایمیل به نشانی [email protected] یا نشانی تلگرام [email protected] و یا از راه شماره‌‌ی واتس‌اپ امرداد 09198040593 با نوشتن نام و نام‌خانوادگی، رتبه و راه ارتباط با وی، به آگاهی برسانند.

5/5 - (2 امتیاز)
2 نظرات
  1. مهران سپهری می گوید

    با تبریک و تهنیت به دانش آموز زرتشتی و خانواده گرامی برای موفقیت تحصیلی و آرزوی آینده ای روشن برای این نوجوان زرتشتی. امید است که این دانشجویان نمونه در دبیرستان زرتشتیان نوشیروان بمانند و این دبیرستان را نمونه کنند.

  2. مهرزاد ، يک ايرانی می گوید

    آفرين و درود بر کيميا خانم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید